Volné pracovní místo  Systémový specialista - Projektový manažer

Lokalita Praha a další
Vzdělání Vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

Druh pracovního poměru

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Praha

Možný nástup

  • dle dohody

Požadované vzdělání

  • SŠ, VOŠ, VŠ ekonomického, technického nebo stavebního směru

Požadovaná praxe

  • orientace v problematice financování staveb
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou

Kvalifikační předpoklady

  • zkušenosti se zajištěním a dohledem nad odbornými činnostmi z oblasti financování a rozpočtů staveb
  • zkušenosti s veřejnými soutěžemi vítána
  • znalost práce na PC (MS Office), Outlook

Požadovaný profil

  • zodpovědnost, samostatnost, koordinační schopnosti, analytické myšlení, schopnost vlastního úsudku
  • projektové řízení
  • dobré komunikační prezentační a organizační schopnosti
  • týmová spolupráce

Pracovní náplň

  • příprava ekonomicko-technických analýz projektů
  • příprava podkladů a dokumentace, projednávání záměrů projektů, spolupráce s právním oddělením společnosti
  • kontrola dodržování procesů a jejich nastavení
  • komunikace a koordinace v rámci organizace
  • účast na kontrolách a návštěvy staveb

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.